Usługi

Do realizacji usług nie podchodzimy schematycznie. Wiemy, że każdy problem ma podłoże biznesowe, wymaga zrozumienia oraz indywidualnego podejścia.

Usługi SEM w tym usługi SEO
Wartościowy ruch na Twojej stronie i strumień klientów w sklepie internetowym dostarczą usługi: audyt SEO dla nowych projektów, analiza SEO dla funkcjonujących witryn lub sklepów oraz usługi planowania i realizacji kampanii linków sponsorowanych.

Usługi SEM

Konsulting / doradztwo i szkolenia
Na każdym etapie współpracy wspieramy klienta w podejmowaniu decyzji. Dostarczamy rekomendacje oraz aktualne know-how. Dzieląc obszary zagadnień przygotowaliśmy sformatowane usługi konsultingu.Obok konsultacji prowadzimy również szkolenia.

Konsulting

Kampanie internetowe i promocja sklepów internetowych
Szersza reklama służąca promocji marki lub skierowana na bezpośredni efekt to usługi planowania i realizacji zintegrowanych kampanii reklamowych online.
Wykorzystaj efektywnie media interaktywne.

Kampanie internetowe

Optymalizacja konwersji i Marketing automation
Rzetelna analiza i świeże spojrzenie pozwalają na skuteczną optymalizację, poprawę użyteczności i konwersji lub osiągnięcie innych celów długoterminowych, wymagających dłuższej współpracy i specjalnego podejścia w analizie.

Laboratorium


Tworzenie sklepów internetowych
Skorzystaj z funkcjonalnych, sprawdzonych i efektywnych rozwiązań eCommerce. Wdrażamy sklepy internetowe, które sprzedają. Implementujemy poprawnie narzędzia analityczne i pokazujemy jak z nich korzystać.

Sklepy internetowe


Tworzenie stron WWW
Elastyczne i sprawdzone systemy CMS pozwalają na tworzenie stron WWW realizujących postawione cele. Zrealizuj z nami witrynę firmową WWW, blog firmowy lub serwis społecznościowy. Przygotuj stronę docelową lub mailing.

Tworzenie stron