Kim jesteśmy?

Poznaj nas, naszą misję i zasady, które towarzyszą nam przy współpracy z klientami.

Nasza misja

Pomagamy klientom skutecznie konkurować na rynku internetowym. Doradzamy w planowaniu i wdrożeniu strategii obecności marki w internecie. Dostarczamy usługi i produkty niezbędne do skutecznej realizacji celów. Jesteśmy przewodnikiem i partnerem w tworzeniu i rozwoju Twojego eBusinessu.


Co robimy?

Zajmujemy się reklamą w Internecie ze szczególnym naciskiem na branżę eCommerce.
Dostarczamy jakościowy ruch na strony internetowe, adekwatny do postawionych celów. Oferujemy wyłącznie sprawdzone, efektywne i możliwie proste do zastosowania rozwiązania technologiczne.

Świadczymy konsulting i doradzamy klientom. Audytujemy funkcjonujące projekty oraz analizujemy możliwości wejścia i rozwoju nowych przedsięwzięć. Dzięki naszym usługom zapewniamy kompleksowość obsługi.

Uważamy się za pasjonatów Internetu i z entuzjazmem wykorzystujemy nowe możliwości jakie on przed nami otwiera. Możemy dostarczyć Ci wartościowe i aktualne know-how, pomóc w zrozumieniu mechanizmów jakie żądzą w sieci, osiągnięciu pożądanych efektów i celów biznesowych. Doradzimy jak zwiększyć ROI twoich sklepów internetowych, witryn WWW, serwisów, portali i indywidualnych projektów.

Właścicielem i założycielem Tab2 jest Adam Nowak. Poznaj mnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Ponad 11-to letnie doświadczenie. Mimo, że firma Tab2 powstała w 2010r. to korzysta z ponad 11-to letniego doświadczenia jej właściciela i założyciela Adam Nowaka w realizacji projektów dla kilkudziesięciu klientów.
  • Zadowolenie klientów i potwierdzona skuteczność w osiąganiu celów.
  • Transparentność i mierzalność efektów.
  • Współpraca oparta na zdrowych zasadach biznesowych: uczciwości, zaufaniu, sprawności i szybkości, partnerstwie, elastyczności i otwartości.

Jeżeli tego właśnie oczekujesz, myślisz w podobny sposób, czujesz, że możemy znaleźć wspólny język, skontaktuj się z nami.


Wyślij nam wiadomość

Zobacz także: Portfolio